COVID-19 у Києві: 10 лікуються вдома, 21 – у лікарні

Всього в Києві вже 31 випадок зараження коронавірусом. Лабораторно підтверджено ще три.

На даний момент у Києві 31 випадок захворювання коронавірусом, 10 з них знаходяться на лікуванні вдома, ще 21 – у лікарнях, повідомив мер столиці Віталій Кличко в середу, 25 березня.

“Вчора ввечері отримали… ще три лабораторно підтверджених випадки захворювання коронавірусом. Всі троє – кияни, чоловіки. Двоє з них лікуються вдома, на самоізоляції, один – 5-річний киянин, який повернувся з Франції, 21 березня був госпіталізований в Олександрівську лікарню”, – розповів він.

Всього, за словами Кличка, 20 осіб проходять лікування в Олександрівській лікарні, ще один – в міській лікарні №4

Також Кличко повідомив, що Київський міський лабораторний центр зараз перевіряє на підтвердження коронавіруса більше 30 зразків.

“На сьогоднішній день в Києві протестовано 1355 киян експрес-тестами і лабораторними дослідженнями”, – додав він.

Мер нагадав, що в Києві є сім медичних установ, визначених як опорні для прийому хворих коронавирусной інфекцією.

“Це Київська міська лікарня №4, Міська клінічна лікарня №9, Київська міська лікарня №1, Дитяча клінічна інфекційна лікарня, міські пологові будинки №3 та №5”, – сказав Кличко.

За словами мера української столиці, всі ці установи забезпечені експрес-тестами, витратними матеріалами та засобами захисту. Він також підкреслив, що засоби індивідуального захисту в першу чергу передаються медикам цих опорних лікарень.

Кличко також закликав правоохоронні та контролюючі органи притягати до відповідальності порушників карантину, щоб ті хоча б таким чином розуміли ступінь власної відповідальності.

“Якщо у когось не вистачає розуму і свідомості, – нехай розуміють таким чином і не наражають на небезпеку себе і людей навколо”, – сказав він.

Станом на ранок 25 березня в цілому Україні підтверджено 113 випадків COVID-19 у 13 областях. Чотири людини померли.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *