Поліція Києва пропонує ввести комендантську годину

Злочинці можуть скористатися тим, що багато підприємств і магазини в столиці закриті в нічний час, і може початися мародерство.

Глава столичного главку Національної поліції Андрій Крищенко вважає, що обмеження виходу на вулицю в Києві в нічний час допомогло б запобігти мародерству в місті в умовах карантину. При цьому, за його словами, на даний момент на тлі карантину криміногенна обстановка в Києві не змінилася, повідомляє Сьогодні.

“Навіть є деяке зниження вуличної злочинності”, – сказав Крищенко, додавши, що за добу в місті не було жодного грабежу, а це відбувається вкрай рідко.

На його думку, злочинці можуть скористатися тим, що багато підприємств і магазини в столиці закриті в нічний час, і може початися мародерство.

“І ось тут би згодився заборона виходу на вулицю в нічний час”, – вважає Крищенко, відзначаючи, що посилення карантину вводиться в столиці не тільки для ізоляції людей, але і для того, щоб кількість злочинів не збільшувалася.

Раніше повідомлялося, що карантин українців можуть перевіряти за допомогою мобільних операторів. Поліція приступає до вибіркового контролю самоізоляції громадян, які повернулися з-за кордону.

У Києві продавали підроблені спецперепустки на проїзд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *