Київрада буде проводити засідання в режимі онлайн

Відповідне рішення підтримали 74 з 91 депутата, які були зареєстровані на засіданні.

Київська міська рада та її органи на час дії надзвичайної ситуації в Києві будуть працювати в режимі онлайн. Таке рішення підтримали 74 з 91 депутата, зареєстрованого на засіданні, передає Офіційний портал Києва.

Мова йде про сесійних засіданнях та засіданнях комісій.

“Я вітаю рішення депутатів, які підтримали таке рішення в цей скрутний для міста час і знайшли варіант, по якому ми зможемо працювати і зможемо приймати дуже важливі рішення для забезпечення життєдіяльності столиці”, – підкреслив мер столиці Віталій Кличко.

Він додав, що влада Києва роблять все можливе, щоб запобігти поширенню коронавіруса.

“Ми ввели строгі обмежувальні заходи – і по роботі громадського транспорту, і про припинення роботи закладів громадського харчування, розважальних центрів, магазинів, щоб максимально обмежити соціальні контакти між людьми. Але ми не можемо зупинити життєдіяльність міста. І сьогодні ми зібралися на позачергове засідання, щоб прийняти ряд важливих бюджетних рішень. Київрада не може зупинити свою роботу. Ми повинні бути напоготові і швидко реагувати на нові виклики”, – зазначив мер.

Секретар Київської міськради Володимир Прокопів під час засідання уточнив, що можливість проводити онлайн-голосування буде тимчасовою – до 1 вересня 2020 року.

Раніше повідомлялося, що в Києві вже 40 випадків коронавіруса. Столиця наздоганяє за кількістю хворих Чернівецьку область, де відомо про 42 випадках коронавіруса.

За даними Моз на ранок 26 березня в Україні 156 випадків коронавіруса (43 за добу), п’ять осіб померли, один одужав.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *