Карантин у Києві можуть знову посилити – Моз

Найбільш чутливим для столиці може стати обмеження роботи метро

Протягом декількох днів столична влада будуть відслідковувати динаміку захворюваності та приймати рішення.

Карантинні обмеження в Києві будуть посилені при збереженні існуючої динаміки розповсюдження коронавіруса. Про це в четвер, 4 червня, заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в коментарі виданню Лівий берег.

“Зросла инцидентность в Києві. Якщо динаміка збережеться, вони будуть приймати рішення по відкату назад. Такі рішення може прийняти регіональна комісія. І я не впевнений, що така инцидентность дозволить Києву відкрити кафе і ресторани 5 червня”, – сказав він.

Відповідаючи на питання, чи повернуть у столицю та інші області жорсткий карантин, якщо зростання захворюваності підтвердиться, Ляшко сказав, що оскільки діє адаптивний карантин, рішення будуть прийматися в регіонах в залежності від ситуації.

Станом на 4 червня в Києві захворюваність становила 13,8 на 100 тис. населення при нормі 12, дозволяє послабити карантинні обмеження.

Як повідомлялося раніше, у київських школах з-за епідемії коронавіруса скасували випускні іспити. Причиною такого рішення називається турбота про збереження життя і здоров’я учнів і вчителів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *