Під Кабміном протести, стягнули силовиків

Сьогодні в урядовому кварталі відразу кілька акцій протесту. Вже мітингують “евробляхеры”, очікуються акції ЛГБТ і націоналістів.

У зв’язку з запланованими декількома акціями протестів правоохоронці посилили заходи безпеки в урядовому кварталі Києва, повідомляє прес-служба столичної поліції.

“Сьогодні у центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, у тому числі під будівлею Кабінету Міністрів України. Для забезпечення громадської безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на чергування”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що організатори анонсували залучення автотранспорту до проведення акції. У зв’язку з цим можливе обмеження дорожнього руху на окремих вулицях у центрі столиці.

Правоохоронці закликають організаторів і учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства та карантинні обмеження та не порушувати громадський порядок.

Зазначимо, сьогодні у центрі Києва збираються на мітинг “евробляхеры”. Також заплановані антиполицейские акції представників ЛГБТ і націоналістів.

 

Раніше на цьому тижні під Кабміном протестували працівники ресторанів з вимогою дозволити їм роботу не лише на літніх майданчиках, але і всередині закладів. Напередодні Кабмін вирішив дати згоду на це з 5 червня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *