У Києві вирішили не міняти з 1 липня умови проїзду пільговиків у транспорті

Пільговикам дозволили до кінця року паперовими посвідченнями старого зразка, а школярі зможуть користуватися старими учнівськими.

У громадському транспорті Києва пільговики зможуть користуватися проїзними посвідченнями старого зразка до кінця року. Про це повідомляє прес-служба КМДА у вівторок, 30 червня.

Відповідне розпорядження КМДА внесла зміни в порядок введення в дослідну експлуатацію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Києва незалежно від форм власності.

Тепер пільгові категорії пасажирів, які мають право безкоштовного проїзду, однак не зареєстровані в Києві, зможуть скористатися своїм правом у звичайному режимі.

Київські школярі зможуть користуватися паперовими учнівськими посвідченнями до моменту видачі нових. Студенти київських Вузів зможуть оформити транспортну картку Kyiv Smart Card з пільговими поїздками.

Раніше планувалося з 1 липня змінити умови надання пільгового проїзду в громадському транспорті. Зокрема, передбачалося здійснювати проїзд пільгових категорій громадян, які не зареєстровані в Києві, але мають право пільгового проїзду міським громадським транспортом на загальних підставах за умови реєстрації електронного квитка. Відшкодування витрат на проїзд планувалося покласти на органи соціального захисту населення за місцем реєстрації особи.

Раніше повідомлялося, що громадський транспорт в Києві буде лише по е-квитком. З 1 липня починає роботу автоматизована система обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Києва.

Транспорт повертається. Чи зникнуть маршрутки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *