На мітингу шахтарів під ВП конфлікт з поліцією

Конфлікт стався через те, що силовики не дозволили шахтарям встановити намети, відібравши їх.

В ході акції протесту під Офісом президента в середу, 1 липня, стався конфлікт між шахтарями і поліцією, свідчить трансляція мітингу.

Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників, нардеп Михайло Волинець в Facebook, конфлікт стався через те, що поліція забрала майно гірників, у тому числі намети.

В момент, коли поліцейська машина, в багажник якої були занурені намети, намагалася виїхати з вулиці, кілька гірників намагалися перешкодити проїзду автомобіля. Цьому завадили кілька десятків співробітників правоохоронних органів, у результаті чого відбулися нетривалі сутички.

Сам Волынець заявив, що поліція намагалася на нього напасти. “Напад на депутата, на шахтарів, на профспілки. Поліція заважає учасникам всеукраїнської акції протесту шахтарів встановлювати намети”, – написав він.

При цьому Волинець розмістив фотографії, на яких видно, як його за обидві руки утримують співробітники поліції.

Напередодні гірники почали безстрокову акцію з вимогою погасити борги по зарплаті, заборонити імпорт газового вугілля, розрахуватися з боргами за поставлену продукцію.

Пізніше група шахтарів поспілкувалася з заступник голови ВП Юлією Ковалів, яка заявила, що заборгованість по зарплаті вже повинна була бути погашена.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *